Hľadať

Hlavný obsah

  • Home
  • Návrh budúcej výroby
  • Prihlásiť
  • Prihlásenie

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Návrh budúcej výroby

Časť 1

CC-Link IE TSN - prvá priemyselná sieť s časovo citlivými sieťami (TSN)

V prvej časti série Návrh budúcej výroby si povieme o novej priemyselnej sieti, ktorá zmení budúcnosť priemyselného Ethernetu. Technológia TSN (Time Sensitive Networking), čo je komunikácia so zabudovanou časovou synchronizáciou, vám pomôže v každodennom živote, ale predovšetkým zvýši výkon priemyselných aplikácií. TSN je revolúcia siete Ethernet. Objavte novú sieť CCN Link IE TSN, ktorá zlepší komunikáciu vo vašej výrobe.

Časť 2

Prehľad novej generácie meniča FR-E800

V druhej časti si krátko povieme o prehľade FR-E800 - série novej generácie, ktorý sa pripojil k rodine frekvenčných meničov Mitsubishi Electric v roku 2020. Stručne vysvetlíme princípy, ktoré sú základom konštrukcie meničov FR-E800 vo fáze návrhu. Jadro druhej časti bude venované ľahkej integrácii a tiež všestrannosti nového meniča.

Časť 3

Rozsiahla údržba s FR-800

Tretia časť venovaná pohonu FR-E800 sa zameriava na prevádzkové a diagnostické aspekty. Predstavuje tiež funkcie, ktoré umožňujú použitie meniča v náročných podmienkach prostredia vďaka prvému systému detekcie korózie na svete. Vďaka rozsiahlym funkciám vlastnej diagnostiky je práca oddelenia údržby čo najviac obmedzená - nielen v súvislosti so samotným frekvenčným meničom, ale aj s ostatnými komponentmi pohonného systému. Jednoduchosť programovania a uvedenia tohto meniča do prevádzky a rozsiahle funkcie pre hodnotenie životnosti jednotlivých komponentov, ako aj zvládanie alarmov pomocou zabudovanej umelej inteligencie - vývoj týchto tém je zahrnutý v tejto časti.

Časť 4

FR-E800 - tam, kde je dôležitá bezpečnosť.

Tentokrát sa bližšie pozrieme na pohony FR-E800 z hľadiska bezpečnosti. Nová generácia pohonov ponúka rôzne zabudované bezpečnostné funkcie ako STO, SLS alebo SS1. Vo štvrtej časti sa budeme stručne zaoberať právnym pozadím bezpečnostných systémov založených na pohone a vysvetlíme, ako zabudovaná funkčná bezpečnosť podporuje proces navrhovania strojov bezpečných pre ľudí.

Vyplňte nasledujúci formulár a získate prístup ku kompletnej časti s titulkami.

Polia označené s * sú povinné.

Prosím zadajte text na obrázku vľavo do poľa pod ním. Ak nemôžete prečítať obrázok, kliknite na "aktualizovať".

Sicherheitscode Aktualizovať

späť

Hore