Hľadať

Hlavný obsah

  • Home
  • Assista- Kolaboratívny robot od Mitsubishi Electric
  • Prihlásiť
  • Prihlásenie

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Assista- Kolaboratívny robot od Mitsubishi Electric

Skutočný priemyselný kolaboratívny robot

• Dizajn v priemyselnej kvalite
• Štandardná životnosť robota
• Certifikované TÜV
• Kompatibilné so štandardným priemyselným vybavením
• Jednoduché programovanie

Zoznámte sa s Mitsubishi Electric Cobot

Priemyselný dizajn
Robotické rameno je založené na našich 40-ročných skúsenostiach s navrhovaním priemyselných robotov. Väčšina z používaných riešení je rovnaká ako v štandardnom priemyselnom robote. Poskytuje vysokú pevnosť a opakovateľnosť - udržuje vysokú kvalitu vašej výroby a umožňuje úlohy, ktoré vyžadujú vysokú presnosť. Ďalšou výhodou je dlhá životnosť - rovnaká ako u ostatných robotov pracujúcich aj nad 10 rokov. To všetko vylepšené preventívnymi, prediktívnymi a vzdialenými funkciami údržby.

Bezpečnosť Rýchlosť, pozícia a sila sú bezpečnostne limitované. Dodržiavanie podľa noriem ISO 10218-1 a ISO / TS 15066 sú potvrdené certifikátom TÜV. Maximálne siły generované ramenom sú v rozmedzí definovanom ISO / TS 15066. To všetko bez prídavných senzorov sily alebo krútiaceho momentu - vďaka našim servomotorom novej generácie J5. Môžete tiež pripojiť bezpečnostné zariadenia, aby ste zistili osobu v okolí, a potom pracujte s vyššou rýchlosťou, nie kolaboratívnou..

Integrácia Robot Assista je poháňaný kompaktným kontrolérom CR800 - rovnakým, aký sa používa pre všetky ostatné roboty Mitsubishi Electric. Neexistuje žiadny rozdiel v zapojení, prevádzke a programovaní. Kombinuje spolupracujúce a štandardné roboty, využíva celé spektrum zahrnutých funkcií, ľahko sa integruje s PLC Mitsubishi Electric, HMI, servomotor, CNC a využívajte rôzne priemyselné siete, ako napríklad CC-Link IE Field, Profinet, EtherNet / IP alebo EtherCA

Programovanie Pre jednoduché úlohy sme vyvinuli intuitívny grafický programovací nástroj s dotykovým ovládaním - RT VisualBox. Zostavte svoje programy pomocou jednoduchých blokov, bez znalosti programovania. Na nastavenie všetkých potrebných parametrov využite postupne grafických sprievodcov. Pre zložitejšie úlohy môžete programovať Robota Assista pomocou programov RT ToolBox3 - presne rovnakým spôsobom ako naše ostatné roboty.

Ručné vedenie
Jednoducho uchopte rameno a posuňte ho do požadovanej polohy. Potom stlačte tlačidlo na ovládacom paneli robotickej paže. To je všetko! Pozícia sa pridá do programu robota

Zabudované funkcie
Ľahko pripojte kompatibilné kolaboratívne uchopovače. Pripojte 2D alebo 3D systémy videnia a vylepšite tak svoju aplikáciu. Využite funkciu sledovania dopravníka pre odoberanie predmetov pri pohybe. Všetky tieto funkcie ako štandardné sú zabudované v Robote Assista.

Viac informácií

PDF [ ENG]

Máte záujem?

Kontaktujte nás!
+48-12-630-47-00
mpl@mpl.mee.com

alebo vyplňte nasledujúci formulár

Polia označené s * sú povinné.

Prosím zadajte text na obrázku vľavo do poľa pod ním. Ak nemôžete prečítať obrázok, kliknite na "aktualizovať".

Sicherheitscode Aktualizovať

späť

Hore