Hľadať

Hlavný obsah

  • Home
  • Application Engineer /PLC,HMI/
  • Prihlásiť
  • Prihlásenie

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Application Engineer /PLC,HMI/

Technologický pokrok je motorom zmien moderného života. Takmer 100 rokov v spoločnosti Mitsubishi Electric prispievame k tomuto procesu svojou špičkovou technológiou, inováciami a vysoko kvalitnými riešeniami a produktmi. Prispievajte s nami!

Pre slovenskú pobočku Mitsubishi Electric zo sídlom v Nitre aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu :

Application Engineer /PLC,HMI/

Čo bude náplňou Vašej práce?

Vaším denným chlebom bude tvorba kompletných aplikácií s využitím produktov a riešení Mitsubishi Electric a partnerov; programovanie PLC riadiacich jednotiek, systémov riadenia Motion, operačných panelov HMI, konfigurácia servo systémov, frekvenčných meničov, pripojenia ku komunikačným sieťam, podpora implementácie aplikácií.
Budete pre našich zákazníkov zaisťovať technickú podporu, poradenstvo a školenia a v spolupráci s kolegami z obchodného týmu projekty technicky riadiť. V praxi to bude vyzerať tak, že zhruba polovicu času budete tráviť u zákazníkov.
Dostanete možnosť zúčastniť sa tuzemských aj zahraničných interných školení zameraných na naše riešenia a pracovať tak na vývoji svojich znalostí a skúseností u poprednej svetovej spoločnosti v tomto obore.

Čo od Vás očakávame?

Hľadáme niekoho s technickým vzdelaním, najlepšie v oboroch robotika, automatizácia , elektrotechnika alebo elektronika s praxou na podobnej pozícií. Náš kolega by mal vedieť programovať v jazykoch LD a ST, mať otvorený postoj k novým technológiám a sebavzdelávaniu a vedieť sa dohovoriť anglicky.

Čo za to ponúkame?

Poskytneme Vám firemné auto aj na súkromné účely, firemný telefón, flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou práce z domu, štvrťročný bonusový systém, 7 dní plateného voľna ročne , životné poistenie, pravidelné školenia a príspevok na stravovanie. Budete pracovať v medzinárodnom týme špičkových odborníkov s komplexnými riešeniami pre digitalizovaný priemysel. Firemnú kultúru zakladáme na príjemnom pracovnom prostredí, otvorenej komunikácii, počúvaním názorov druhých a uvoľnenej atmosfére.

Životopisy prosim zasielajte na : vera.kratochvilova@mpl.mee.com

späť

Hore